flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення тимчасової вакантної посади державної служби категорії «В» - судового розпорядника

Додаток № 1 

до наказу Жовтневого районного суду  м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

від  17.05.2018  №  75-З

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття  тимчасової вакантної  посади державної служби категорії «В» -  судового розпорядника Жовтневого районного суду                     м. Кривого Рогу Дніпропетровської області 

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Забезпечувати готовність до розгляду справи залу судового засідання, іншого приміщення у разі проведення виїзного засідання, взаємодіє з працівниками апарату суду з питань підготовки залу до слухання справи, й доповідає про готовність залу головуючому судді.

2. Забезпечувати неухильне виконання розпоряджень головуючого судді.

3.Визначати з урахуванням кількості місць конкретні місця розміщення та можливу кількість осіб, які можуть бути присутніми в залі судового засідання.

4. Оголошувати про вхід суду до зали судового засідання і  вихід з неї та пропонувати всім присутнім встати.

5. Запрошувати за розпорядженням головуючого судді до зали судового засідання свідків, експертів, перекладачів, приводити їх до присяги.

6. Запрошувати за розпорядженням головуючого судді до зали судового засідання інших учасників судового процесу.

7. За розпорядженням головуючого судді приймати від учасників судового процесу документи, докази та інші матеріали, що стосуються розгляду справи, і передавати їх головуючому судді під час судового засідання.

8. Забезпечувати дотримання вимог процесуального законодавства з метою обмеження спілкування свідків, які вже були допитані судом, із тими свідками, яких суд ще не допитав.

9. Забезпечувати виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вживати заходів до обмеження входу до зали судового засідання сторонніх осіб.

10. Сприяти доступу до приміщень суду та зали судового засідання осіб з обмеженими фізичними можливостями під час реалізації ними своїх прав.

11. Забезпечувати координацію діяльності щодо доставки в судове засідання підозрюваних і обвинувачених, які тримаються під вартою, та інформувати головуючого суддю про затримку чи неможливість доставки цих осіб у суд.

12. Виконувати інші розпорядження головуючого судді, пов’язані із створенням умов, необхідних для розгляду справи.

13 Забезпечувати взаємодію з працівниками Національної поліції України.

14. Вживати заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.

15. Забезпечувати виконання вимог процесуального законодавства щодо надання особам, які беруть участь у судовому засіданні, пам’яток про їхні права та обов’язки, що передбачені процесуальним законодавством України.

16. Виконує інші розпорядження головуючого щодо забезпечення належних умов для проведення судового засідання, доручення голови суду, керівника апарату суду, що стосуються забезпечення роботи служби судових розпорядників та належних умов для проведення судового засідання.

17. При виникненні надзвичайних обставин (пожежа, виявлення вибухонебезпечних предметів, затоплення тощо) повідомляє керівників суду та організовує виклик спеціальних служб.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 2643 грн. надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строковий договір, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, основного працівника

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 2, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляє про те, що не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надаєте згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Примітка. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК.          

 

  Документи приймаються до 16 год. 00 хв. 05 червня 2018 року

Дата, час і місце проведення конкурсу

 11-12 червня 2018 року о 09:00 годині за адресою: 50029, Дніпропетровська область,  м. Кривий Ріг, вул. Невська, 3

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 

Новак Вікторія Володимирівна,

контактний телефон: (096)762 20 07, (096)246 93 26

e-mail: inbox@gtk.dp.court.gov.ua   

 

                        

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, бажано в галузі знань «Право»

2

Досвід роботи

Без вимог до досвіду роботи

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Професійні  чи технічні знання

- відповідно до посади з урахуванням вимог спеціальних законів;

- навики роботи з персональним комп’ютером та відповідним програмним забезпеченням, необхідним для якісного виконання покладених завдань.

2

Якісне виконання поставлених завдань

 - вміння працювати з інформацією;

 - орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

3

Командна робота та взаємодія

 - вміння  ефективної координації з іншими;

 - вміння працювати в команді.

 

4

Сприйняття змін

- виконання плану змін та покращень.

5

Особистісні компетенції

 - відповідальність;

 - уважність до деталей;

 - самоорганізація та саморозвиток;

 - вміння працювати в стресових ситуаціях та з великим обсягом інформації;

 - системність і самостійність  в роботі.

Професійні знання

    Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

 -  Конституція України;

 -  Закон України «Про державну службу»;

 -  Закон України «Про запобігання корупції»;

 -  Закон України «Про судоустрій і статус судів».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданням та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

 - процесуальне законодавство;

 - Положення про службу судових розпорядників, затверджене наказом Державної судової адміністрації України 20.07.2017 № 815;

 - Інструкція з діловодства у місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, апеляційних судах міст Києва і Севастополя, апеляційному суді Автономної республіки Крим та Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України  від 17.12.2013 № 173;

 - Положення про автоматизовану систему документообігу, затвердженого Рішенням Ради суддів України 26.11.2010 № 10                     (у редакції рішення Ради суддів України від 02.04.2015 № 25).