flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації в суді.

ЗАТВЕРДЖЕНО 

Наказ голови Жовтневого районного суду

м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

№ 117 – з від 22.07.2015

                                                   

                                                   

ІНСТРУКЦІЯ 
про порядок відшкодування
 фактичних витрат
на копіювання
 або друк документів, які надаються запитувачам інформації в Жовтневому районному суді м. Кривого Рогу Дніпропетровської області відповідно до

Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

 1. Ця Інструкція, відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», Положенням про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу (далі – Положення).

 визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації в Жовтневому районному суді м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі-суд).

 1. Відповідальна особа, яка готує інформацію на запит, у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на Інформацію обсягомбільш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту, повідомляє службовою запискою керівника апарату суду про кількість сторінок,їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, тобто усіх послуг, які підлягають оплаті запитувачем.
 2. Керівник апарату суду, не пізніше 24 годин з часу отримання даних про обсяг запитуваної інформації, узгоджує з відділом планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності територіального управління Державноїсудової адміністрації України в Дніпропетровській області здійснений розрахунокфактичних витрат за складовими (додаток 1), оформляє рахунок за формою (додаток 2) і упродовж одного робочого дня, а у разі продовження строку на надання інформації протягом двох робочих днів, передає його відповідальній особі, яка готує інформацію на запит для надання його запитувачу інформації для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.
 3. Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах
  граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються зазапитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів Українивід 13 липня 2011 року N 740.
 4. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або
  друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку(додаток 2).
 5. Після  надходження  коштів   на   рахунок   ТУ   ДСА   України   в

Дніпропетровській області від запитувача інформації, відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності територіального управління Державної судової адміністрації України з Дніпропетровській області повідомляє керівника апарату суду про дату надходження коштів на рахунок ТУ ДСА України з Дніпропетровській області.

 1. Керівник апарату суду упродовж 24 годин з часу отримання інформаціїпро оплату повідомляє про даний факт відповідальну особу, що готує запитувану інформацію для надання запитувачу копій документів. За таких обставин надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.
 1. Інформація надається запитувачу у строки визначені законодавством про
  доступ до публічної інформації та Положенням.
 2. В разі якщо особа, яка подала запит на інформацію, повністю або частково не оплатила передбачені Законом та Положенням фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком, їй відмовляється в задоволенні запиту.

         Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів, від дати видачі рахунку, коштів на рахунок ТУ ДСА України в Дніпропетровській області, про   що   відділ   планово-фінансової  діяльності, бухгалтерського обліку та звітності територіального управління  Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області, повідомляє листом керівника апарату суду на запит останнього.

 

 

Додаток 1

 

                                                                      

ГРАНИЧНІ НОРМИ
            витрат на копіювання або друк документів,
              що надаються за запитом на інформацію
 

Послуга, що надається

Норми витрат за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної
заробітної плати

Копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

  Примітка. Розмір  мінімальної  заробітної  плати  за  виготовлення                  однієї сторінки встановлюється  на  дату  копіювання  та   друку документів.