flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд ухвалив вирок криворіжцю за ухилення від призову

19 вересня 2023, 15:39

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області затвердив угоду про визнання винуватості та визнав 31-річного чоловіка винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (стаття 336 Кримінального кодексу України).

За обставинами справи, в березні 2023 року в м. Кривий Ріг обвинувачений Р. пройшов військово-лікарську комісію, за результатами якої був визнаний придатним до військової служби. Підстав для відстрочки від призову він не мав.

Далі, чоловік отримав під розписку повістку для подальшого проходження служби у військовій частині. Однак, у визначений час та дату обвинувачений Р. не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для приєднання до лав Збройних сил України  без поважних причин.

Своїми діями обвинувачений Р. порушив порядок комплектування Збройних Сил України та статтю 65 Конституції України, Указ Президента України «Про загальну мобілізацію» та Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Під час досудового розслідування обвинувачений Р. повністю визнав свою провину у скоєному та щиро розкаявся.

Вироком суду від 01 вересня 2023 року відносно обвинуваченого Р. було затверджено угоду про визнання винуватості  та призначено обвинуваченому Р. узгоджене сторонами кримінального провадження покарання у виді 3 років позбавлення волі, та звільнено від його відбування з випробуванням на строк 3 роки.

 

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з моменту проголошення.

 

Ознайомитись із вироком суду можна в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/113164200

 

 

 

Прес-служба суду