flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Криворіжця засуджено за зловживанням впливом

30 жовтня 2023, 09:35

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області затвердив угоду про визнання винуватості та визнав 39-річного чоловіка винним в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (частина 2 статті 369-2 Кримінального кодексу України).

За обставинами справи, в липні 2021 року обвинувачений Л. обіймав посаду в одному з органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Так, обвинуваченим Л. з метою наживи було одержано від двох чоловіків грошові кошти за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення службовими особами місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо постановки чоловіків на військовий облік, видачу їм військово-облікового документа та не притягнення до передбаченої законом відповідальності за ухилення від призову на військову службу за мобілізацією.

Також, за певну суму обвинувачений Л. пообіцяв одному з чоловіків допомогти посприяти реєстрації його місця проживання відповідними службовими особами виконкому місцевої ради.

Під час досудового розслідування обвинувачений Л. повністю визнав свою провину у скоєному та щиро розкаявся.

Вироком суду від 03 жовтня 2023 року відносно обвинуваченого Л. було затверджено угоду про визнання винуватості  та призначено обвинуваченому Л. узгоджене сторонами кримінального провадження покарання у виді штрафу на суму більше ніж 60 тисяч гривень.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з моменту проголошення.

 

Ознайомитись із вироком суду можна в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/113885852 

 

 

 

Прес-служба суду