flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Просимо звернути увагу!

09 листопада 2023, 14:24

Шановні громадяни та учасники процесів!

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області доводить до відома, що відправку вихідної поштової кореспонденції учасникам процесу не відновлено у зв’язку із відсутністю маркованої продукції.

Суд весь час намагається вживати заходи щодо економії марок на відправку пошти: працівники апарату в телефонному режимі звертаються до учасників процесів з проханням особисто прийти в суд за отриманням судової кореспонденції; вся судова кореспонденція, адресована державним установам та юридичним особам, вручається їх представникам особисто.

У зв’язку з ситуацією що склалася, нагадуємо про альтернативні способи отримання повісток, повідомлень та іншої інформації:

  • скористатись підсистемою Електронний суд за посиланням: https://id.court.gov.ua/;
  • копії судових рішень можна отримати особисто – каб. 210, 211 та архів суду щовівторка та щочетверга з 09:00 до 11:00 години;   
  • при подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи свій номер мобільного телефону;
  • з датою призначення справи до розгляду можна ознайомитись на веб-сайті Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у розділі «Громадянам» - Інформація щодо стану розгляду судових справ та Список справ, призначених до розгляду.

Також, з метою належного повідомлення учасників справи при зверненні до суду, прохання повідомляти про всі відомі засоби зв’язку: офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів свої та інших учасників провадження.

Вдячні за розуміння ситуації що склалася та сподіваємося на найшвидше її вирішення.