flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Справу за фактом вчинення дій сексуального характеру призначено до закритого судового розгляду

20 січня 2020, 16:39

20 січня 2020 року колегією суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу проведено підготовче судове засідання у кримінальній справі за обвинуваченням 40-річного мешканця Кривого Рогу у зґвалтуванні. Чоловік обвинувачується за вчинення дій сексуального характеру щодо малолітньої особи та його дії кваліфіковані органом досудового розслідування за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України.

За результатами підготовчого судового засідання колегією суддів справу призначено до судового розгляду та вирішено, що судовий розгляд справи відбуватиметься у закритому судовому засіданні. Закритий судовий розгляд обумовлений тим, що справа стосується злочину проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Наступне судове засідання призначено на 30 січня 2020 року о 15.00 годині.

2 січня 2020 року ухвалою Дніпровського апеляційного суду було визначено підсудність розгляду вказаної кримінальної справи за Жовтневим районним судом міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, через неможливість утворення складу суду в Дзержинському районному суді м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, куди спочатку надійшла ця справа.

 

Прес-служба суду