flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Продовжується розгляд резонансної справи стосовно обвинуваченого у нападах на жінок міста

12 лютого 2020, 16:46

           В Жовтневому районному суді міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у закритому судовому засіданні продовжується розгляд резонансної кримінальної справи стосовно громадянина Б., який обвинувачується за наступними статтями Кримінального кодексу України: 115 «Умисне вбивство», ч. 2 ст. 15 – ст. 152 «Закінчений замах на зґвалтування», ст. 152 «Зґвалтування», ст. 153 «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом», ст. 187 «Розбій».

Під час судового засідання колегією суддів продовжено дослідження відеоматеріалів кримінального провадження, загальна тривалість яких становить близько 17 годин.

Разом з тим, колегією суддів було продовжено термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою обвинуваченого ще на 60 днів. Приймаючи таке рішення, було враховано не тільки високий ступінь небезпеки скоєних обвинуваченим злочинів та їх кількість, але і відсутність у нього міцних соціальних зв’язків та високий ризик ухилення від суду.

Наступне судове засідання призначено на 10 березня 2020 року о 14.00 годині.

Звертаємо увагу, що судовий розгляд здійснюється у закритому судовому засіданні, оскільки справа пов’язана зі злочинами  проти статевої свободи та статевої недоторканності особи.

 

Прес-служба суду