flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звернення до громадян у зв'язку із введеним карантином

17 березня 2020, 10:45

Шановні громадяни, з метою попередження поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, на період з 16 березня до 3 квітня 2020 року в Жовтневому районному суді міста Кривого Рогу Дніпропетровської області встановлений особливий режим роботи (Розпорядження голови Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 16.03.2020 року №1-З).

Просимо утриматися від візиту до суду, якщо у Вас є ознаки гострої респіраторної вірусної інфекції. В такому разі Ви маєте можливість звернутися із заявою про відкладення слухання справи, яку можна направити на електронну адресу суду (inbox@gtk.dp.court.gov.ua).

Відповідно до вимог цивільно-процесуального законодавства, учасники справи мають право подати до суду заяви про розгляд справи за їх відсутності.

В разі необхідності ознайомлення з матеріалами справи, рекомендуємо звертатися з відповідною заявою на електронну адресу суду, після чого Вам будуть надіслані сканкопії матеріалів справи в електронному вигляді.  

Також, нагадаємо про наявність альтернативного шляху звернення до суду – через електронну пошту.

Якщо Ви не є учасником судового засідання, просимо утриматися від відвідування суду.

Разом з тим, звертаємо увагу про припинення на час карантину проведення особистого прийому керівництвом суду.