flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

19 травня 2020, 09:32

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів здійснюватиметься за такими напрямами:

  • здійснення наглядових заходів за місцем роботи та навчання засуджених;
  • проведення соціально-виховної роботи із засудженими;
  • складання та реалізація індивідуальних планів роботи із засудженими;
  • проведення індивідуально-профілактичної роботи із засудженими;
  • надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги засудженим;
  • надання допомоги у працевлаштуванні засуджених, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;
  • реалізація пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням;
  • здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення;- реалізація інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

        Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства й держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах і колективах, сталість моральних правил співжиття.

        Так, працівникам Покровського районного відділу філії Державної установ «Центр пробації» у Дніпропетровській області допомагає волонтер пробації Наталія ЧУПІРА, яка сприяє у здійсненні нагляду, соціально виховної та індивідуально-профілактичної  робити з суб’єктами пробації.

          Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій.

Запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами:

50014, м. Кривий Ріг, вул. Шурупова, 7 каб. 123 тел. 098-314-43-43 Покровський районний відділ з питань пробації

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства.