flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвалено вирок у справі за фактом заподіяння тілесних ушкоджень через ревнощі

22 травня 2020, 10:43

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу ухвалив вирок 26-річному громадянинові за скоєння умисних тілесних ушкоджень середньої тяжкості (частина 1 статті 122 Кримінального кодексу України).

         Як встановлено судовим розглядом, наприкінці грудня 2019 року в ранковий час доби, біля одного з будинків на мкрн. 4-й Зарічний в м. Кривому Розі між чоловіком та його співмешканкою через ревнощі виник конфлікт. Обвинувачений забороняв дівчині сідати у таксі, яке вона викликала, щоб поїхати на роботу. Співмешканець вважав, що дівчина його обманює щодо наміру своєї поїздки. Хлопець двічі вдарив кулаком по обличчю дівчину та коли вони присіла, завдав ще один удар ногою по обличчю. В результаті таких протиправних дій, потерпілій були завдані тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

         В судовому засіданні обвинувачений частково визнав свою вину та не заперечував проти задоволення цивільного позову потерпілої.

         За результатами розгляду кримінальної справи, обвинуваченого засуджено до 2 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік. Окрім цього обвинувачений відшкодує потерпілій 20 000 грн. на відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої своїми протиправними діями.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. З повним текстом рішення можна ознайомитись на сайті:  http://www.reyestr.court.gov.ua/, справа № 212/2268/20. Вирок суду від 12 травня 2020 року.

 

 Прес-служба суду