flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

8 років за ґратами проведе хлопець за вчинення розбійного нападу

01 червня 2020, 15:33

Колегія суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу ухвалила вирок раніше судимому громадянинові, обвинуваченому у вчиненні розбою поєднаного з заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (частина 4 статті 187 Кримінального кодексу України).

         Як встановлено судовим розглядом, 17-річний юнак у лютому 2019 року в нічний час доби, на проспекті Перемоги в Інгулецькому районі міста Кривого Рогу примітив чоловіка напідпитку, який йшов попереду та він вирішив напасти на нього з метою пограбування. Підбігши до чоловіка, обвинувачений вдарив його по ногам, від чого той впав на асфальтоване покриття. В подальшому молодик наніс потерпілому рукою та ногою удари по голові, від чого той знепритомнів, тоді нападник забрав в нього мобільний телефон та втік з місця скоєння злочину. В результаті такого нападу потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми та інших ушкоджень голови та обличчя.  

         Призначаючи покарання, колегія суддів врахувала як обтяжуючу обставину призначення покарання – рецидив злочинів, так і пом’якшуючі обставини – щире каяття та вчинення злочину неповнолітнім.

         Виходячи з того, що обвинувачений 11 лютого 2020 року був засуджений вироком Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу до 5 років позбавлення волі, колегія суддів призначила йому остаточне покарання за сукупністю злочинів у виді 8 років позбавлення волі.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. З повним текстом рішення можна ознайомитись на сайті:  http://www.reyestr.court.gov.ua/, справа № 213/229/20. Вирок суду від 27 травня 2020 року.

 

 Прес-служба суду