flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Продовжується розгляд резонансної справи за фактом замаху на умисне вбивство водія таксі

16 липня 2020, 14:15

Колегією суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області продовжується розгляд резонансної кримінальної справи стосовно громадянина К., обвинуваченого у скоєні замаху на умисне вбивство (частина 2 статті 15 частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України).

В черговому судовому засіданні, за клопотанням захисника обвинуваченого, відбувся додатковий допит свідка – лікаря, який надавав первинну медичну допомогу потерпілому. Також, захисником був допитаний і потерпілий з приводу обставин вчиненого злочину, надання йому первинної медичної допомоги та проходження лікування.

Після чого у судовому засіданні було оголошено перерву для надання часу сторонам ознайомитися з поданим клопотанням захисника про відтворення у судовому засіданні відеозапису слідчого експерименту за участю обвинуваченого.

Разом з тим, колегія суддів задовольнила клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою обвинуваченого ще на 60 днів. Судом враховано, що тільки такий запобіжний захід зможе запобігти ризикам переховування обвинуваченого від суду, вчинення ним іншого кримінального правопорушення.

Наступне судове засідання відбудеться о 13.30 годині 8 вересня 2020 року.

Нагадаємо, що 31 липня 2019 року о 05.00 годині на мікрорайоні Індустріальний в м. Кривому Розі, пасажир, не бажаючи розраховуватися за проїзд в таксі, здійснив напад на водія та за допомогою ножа завдав останньому не менше 6 ударів в ділянку шиї, грудної клітини, лобної частини та правої кисті. Водію таксі під час такого нападу вдалось вибігти з салону автомобіля та звернутися за допомогою до перехожих, які викликали йому швидку медичну допомогу.

                                                         

Прес-служба суду